O Firmie

Tajniki spawalnictwa zgłębiamy od 1928 roku!


Firma Centr Spaw to przede wszystkim ponad 80 lat tradycji!

Doświadczenie i renoma, które przez ten czas zdobyliśmy wyróżniają nas spośród konkurencji i stanowią gwarancję fachowości wykonywanych usług.

Najlepiej świadczą o nas zadowoleni klienci, a wśród nich Makro Cash & Carry, Statoil, Carrefour, Hotel Bristol, Auchan, Straż Pożarna, serwisy Toyoty, Opla, Fiata.Dokładamy wszelkich starań, aby naszą ofertę cechowały :

1. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasi pracownicy nie są przypadkowi- inwestujemy w ludzi, którzy w swoim fachu są profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. W przeciwieństwie do wielu mniejszych firm możemy się pochwalić wieloma specjalistycznymi maszynami, które pozwalają na osiągniecie niepowtarzalnego efektu. Od lat współpracujemy też ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu materiały, z których wykonujemy produkty są zawsze najwyższej jakości.

2. TERMINOWOŚĆ

Wiemy, że czas to pieniądz, a słów nie rzuca się na wiatr. Ogromną wagę przykładamy więc do tego, aby każde zlecenie wykonać w ustalonym z klientem terminie. Z tej „punktualności” jesteśmy znani!

3. SZEROKI WACHLARZ USŁUG
Krążą pogłoski, że wielokrotnie podejmowaliśmy się zleceń, które inni określali jako niewykonalne. Pospawamy właściwie wszystko z mistrzowską precyzją. A jeśli interesują Państwa ogrodzenia czy balustrady, zapewniamy kompleksową usługę :
  • dojazd
  • pomiar
  • projekt
  • produkcję
  • montaż


Jeśli mają Państwo niestandardowe zlecenie, to trafiliście pod najlepszy adres! Pomożemy zrealizować Państwa projekty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i galeriami realizacji!

Komentowanie jest wyłączone.